1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Відпочинок на зимових канікулах в селищі Верховина

Адміністрація коледжу завжди турбується про учнів та курсантів, опікуючись організацією їх здорового відпочинку. Ось і  в цьому році на зимових канікулах в селищі Верховина серед мальовничих Карпат мають змогу відпочити дві групи дітей, які навчаються в коледжі. В їх числі діти-сироти та діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, постійні учасники художніх колективів коледжу та спортивних секцій, переможці олімпіад та спортивних змагань, активні члени соціальної учнівської служби та волонтерського руху. 

      Чекаємо на позитивні враження та сподіваємось, що наснага Карпат принесе учасникам відпочинку міцного здоров’я, сил на нові спортивні перемоги та звершення у навчанні.

 

 

ДОВІДКОВО

Селище Верховина до 1962 року називалось Жаб'є. Розташоване на річці Чорний Черемош (притока Черемошу), за 31 км від залізничної станції Ворохта. Населення — 5,9 тисячі осіб.

 Перша письмова згадка про поселення Жаб'є датується  1424 роком.  Існує легенда, що першим поселенцем в долині Чорного Черемоша був Жабка, від якого і одержало назву колишнє Жаб'є. За іншою версією, тут в заболоченій долині річки водилось багато жаб, звідки і пішла назва поселення.

            Верховина – гуцульська столиця, розташована на півдні області в самому центрі великої карпатської дуги, у найвищій частині Українських Карпат. Верховинський район Івано-Франківської області розташований у найбільш високогірній частині Івано-Франківської області. На території району знаходяться ряд найвищих вершин Східних Карпат, у тому числі й третя за висотою гора України — Піп Іван, 2020 м. Верховинський район — визначний лікувально-оздоровчий центр. Завдяки важкодоступності гір, протягом багатьох віків на територію, де проживають гуцули, не змогла вплинути урбанізація. Тут збереглося багато цікавих звичаїв, традицій, легенд, ремесел, які в інших регіонах повністю зникли.

Верховинський район є найвіддаленішим від обласного центру і від промислово розвинених районів Прикарпаття. Відстань від селища Верховина до м. Івано-Франківська найкоротшим шляхом на північ становить 150 км. Такою ж є відстань до іншого обласного центру м. Чернівців. Відстань до м. Києва — 611 км; до м. Коломиї — 55 км. Район не має залізничного сполучення. Найближча залізнична станція Ворохта розташована на відстані 32 км від селища Верховина.  

А ще цікаво буде дізнатися...

Верховиною в Карпатах називають найбільш припідняті  участки  місцевості. Селище назву свою повністю виправдовує, бо тільки низинна його частина розташована на висоті 620-640 м над рівнем моря, а більша частина — в горах, значно вище. Найвисокогірніший присілок Верховини розташувався на високому перевалі на висоті 1250 м і є чи не найвищим гірським поселенням в Україні.

У Верховині варто відвідати:

Церква Успіння Пресвятої Богородиці (ХХ ст.)

 

Музеї:

    • Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів ім. Р. Кумлика
    • Музей гуцульської магії
    • Регіональний історико-краєзнавчий музей Гуцульщини

Коментарі   

 
0 #7 Василенко 01.02.2018, 07:45
Хоч і не був в карпатах але теж нормально відпочив
Цитата
 
 
0 #6 Александра 01.02.2018, 06:51
Дуже гарно)
Цитата
 
 
+2 #5 Fktrctq 25.01.2018, 09:13
Гарно)
Цитата
 
 
+3 #4 Богдан 25.01.2018, 08:48
Гарно)
Цитата
 
 
+3 #3 Максим 25.01.2018, 08:44
Красиво хотілось би також поїхати
Цитата
 
 
+4 #2 Oleksandra 25.01.2018, 08:36
Краса
:P
Цитата
 
 
+4 #1 Влад 24.01.2018, 10:47
Як гарно
Цитата
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

ПРИВІТАННЯ
до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті один гість та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2867
Перегляди статей
1401702

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK