1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Як вже повідомлялося, в коледжі розпочато проект, спрямований на використання досвіду програми NICE (національна ініціатива з кіберосвіти).


10 вересня відбулося друге засідання робочої групи, в якому взяли участь представники адміністрації та педагогічного колективу коледжу,  директор ГО "Українська академія кібербезпеки" Андрій Пазюк, ректор Одеської національної академії зв’яку ім. О.С.Попова Воробієнко Петро Петрович, доктор юридичних наук, професор Марущак Анатолій Іванович, науковий співробітник відділу цифрової освіти та ІКТ Інституту модернізації змісту освіти Галина Коломоєць.

         Учасники зустрічі обговорили необхідні кроки для започаткування професійної підготовки кваліфікованих робітників у галузі кібербезпеки в Україні та познайомилися з американським досвідом. Ключовими завданнями визначено: використання модульно-компетентісного підходу при розробленні професійного та освітнього стандартів, створення можливостей для навчання за різноплановими освітніми програмами та ступеневої освіти випускників за визначеним напрямком, рівень оволодіння англійською мовою здобувачів професійної освіти. За результатами засідання прийнято рішення щодо подальшого розвитку проекту та  узгоджена прогнозована назва майбутньої професії "Майстер з кібербезпеки".

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

ПРИВІТАННЯ
до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 39 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2867
Перегляди статей
1401687

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK