1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Наші проектиІнноваційний освітній проект
«Надання сучасної військово-професійної підготовки молоді у закладах професійної освіти»

Інноваційний освітній проект «Надання сучасної військово-професійної підготовки молоді у закладах професійної освіти» будо започатковано у ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» з метою докорінного поліпшення патріотичного виховання, військової та професійної підготовки молоді, формування в учнів та студентів позитивного ставлення до виконання конституційного обов’язку захисту Вітчизни, підвищення престижу військової служби та військової освіти й водночас формування професіоналів високого рівня кваліфікації.

 «Ми вже сьогодні маємо робити те, про що інші завтра будуть лише мріяти!» - професійне кредо директора Київського професійного коледжу Петровича Василя.

Метою реалізації й водночас новизною проекту є не лише отримання випускниками повної загальної середньої освіти, а й здобуття військово – облікових професій та спеціальностей. Випускники коледжу отримують не тільки атестат про повну загальну середню освіту, а й диплом кваліфікованого робітника. Кращі з учнів матимуть змогу продовжити навчання в коледжі на першому ступені вищої освіти й отримати диплом молодшого спеціаліста.

Випускники коледжу зможуть на пільгових умовах вступати до військових вишів, проходити службу на первинних посадах в Збройних силах України та в інших військових структурах відповідно до набутої професії, або працювати у цивільних організаціях, підприємствах, установах, тощо.

Саме така підготовка в умовах сьогодення є актуальною та необхідною передумовою обороноздатності держави, стратегічною складовою збереження територіальної цілісності та непохитності кордонів України.

Освітній проект інноваційної діяльності
Інтелектуальне Об’єднання «Нове покоління»
між навчально-рівневе об’єднання учнів та студентів

 

 

 

 

p> 

 

 

Автор: Протопопов Валентин Володимирович
майстер виробничого навчання, викладач  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше

 

 Інноваційний проект
"Формування електронного програмно-педагогічного ресурсу та його систематизація в єдиній медіатеці КПК ПВФП"

 

Авторизація

АНОНС

З 20 по 23 лютого
в актовій залі коледжу
проходитиме виставка
художніх робіт
Марини Соченко

Початок 14:00

Детальніше

 

волог.:

тиск:

вітер:

Зараз на сайті

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

Статистика

Користувачі
2801
Перегляди статей
769939
  МИ В СОЦ.МЕРЕЖАХ

 
Google+

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK