1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

        Гирьовий хортинг є національним професійно-прикладним спортом, в якому акумульовано бойові традиції українського народу та напрацювання в галузі національного бойового мистецтва «хортинг».

        У 2009 році було зареєстровано Українську федерацію хортингу і розкрито філософію та виховну систему українського хортингу. В загальному розумінні хортинг розглядається не тільки як повноконтактна версія змішаних бойових мистецтв де навички ведення бою є лише малою прикладною складовою системи хортингу, а як спосіб життя, особливий погляд на навколишню дійсність, першочерговим завданням якого є виховання людини духовної сповненої багатим внутрішнім світом, готової до захисту Батьківщини. За роки становлення і розвитку хортинг із виду спорту з трьома спортивними дисциплінами двобій, форма і показові виступи трансформувався у національний вид спорту із додатковими розділами програми спортивних змагань: боротьба, нокдаун, „сутичка", поліцейський хортинг, гирьовий спринт тощо. Козаки за часів існування Запорізької Січі на острові Хортиця для покращення особистих фізичних та військово-прикладних якостей (оскільки в козацькому середовищі фізична сила, спритність і витривалість були у великій пошані) широко використовували різні тяжкості в процесі виховання власної фізичної культури. Серед таких засобів виховання Теорія і методика хортингу. Стрімкий розвиток воєнного мистецтва того часу потребував удосконалення військово-прикладної фізичної культури воїна. Тому, поруч із холодним озброєнням для кращого ударного враження ворога використовувалися жезли й легкі гирі. Вони в цьому випадку прикріплювалися за дужку до ланцюга або паса. Отже, термін гирьовий хортинг є інтегрованою похідною таких визнаних в Україні не олімпійських видів спорту як хортинг і гирьовий спорт і включає в себе такі розділи як гирьовий спринт, гирьовий фітнес-крос, гирьовий триатлон та жонглювання гирями (жонглерка).

        У ЛИПНІ 2017 р., у столиці Білорусі Мінську відбувся чемпіонат Європи з гирьового хортингу. У складі збірної України на престижних змаганнях виступили курсанти та викладачі нашого коледжу, які стали чемпіонами Європи.

Історія

ІСТОРИЧНО-АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА 
про зміну назви навчального закладу

1923 р. – Фабрично-заводське училище на базі Південно-російського заводу 

(з 1924 р. – завод “Ленінська кузня”);

1940 р. – Ремісниче училище № 5; 

1955 р. – Технічне училище № 5;

1963 р. – Міське професійно-технічне училище № 15; 

1976 р. – Технічне училище № 16;

1984 р. – Середнє професійно-технічне училище № 43;

1994 р. – Професійно-технічне училище № 43;

2000 р. – Вище професійне училище № 43;

2003 р. – Міжрегіональне вище професійне училище зв’язку м. Києва.

2015 р. – Державний навчальний заклад «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою» - реорганізація ліцею «Авіант» та об’єднання з МВПУ зв’язку.

          27-го квітня 2012 року Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою святкував своє 90-річчя від дня заснування. За ці роки коледж пройшов нелегкий, але цікавий життєвий шлях, творячи власну історію. Наслідуючи морально-етичні ідеали свого часу, впроваджуючи новітній педагогічний досвід, зберігаючи та збагачуючи традиції виховання, коледж підготував близько 50 тис. випускників.

        Йшли перші роки становлення молодої держави — важкі та буреломні. Нова держава потребувала розвитку промисловості: машинобудування, суднобудування, верстатобудування. А це означало те, що росла потреба в освічених робітничих кадрах та організаторах виробництва.

         Молоді робітники, охоплені почуттям національної самосвідомості та прагненням до знань, об'єдналися і створили комуну у маленькому будинку на вул. Мала Володимирська, де жили і навчались: життю та професійній майстерності. 


Історія

         Це були перші навчальні курси для робітників заводу "Ленінська кузня", на базі яких у травні 1923 року і виникла школа фабрично-заводського учнівства, бо саме життя вимагало цього.

      В 2015 р. у зв'язку з оптимізацією мережі професійно-технічниї навчальних закладів м. Києва відбулося об"єднання "Міжрегіонального вищого професійного училища зв’язку" з "Київським професійним ліцеєм "Авіант".     

 Потім МВПУ зв'язку перейменували в державний навчальний заклад "Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою".

  За 90 років своєї діяльності коледж змінив декілька назв, пережив евакуацію, важкі часи застою та занепаду, об’єднання з ПТУ №14 та ліцеєм «Авіант», але ніколи КПК ПВФП не змінювало свого призначення – готувати кваліфікованих робітників за сучасним професіями, потрібними людям та Україні. Це наші випускники працюють на заводах «Ленінська кузня», «Більшовик», «Арсенал», «Аналітприлад», «Квазар-мікро», «Маяк».

У поштових відділеннях КМД УДППЗ «Укрпошта» та телефонних станціях ВАТ «Укртелеком» м. Києва та регіонів України, у інформаційних відділах та службах діловодства, багатьох державних та бізнесових структурах, міністерствах, відомствах. Колективу коледжа завжди були притаманні висока професійна майстерність, відповідальність, культура і поважне ставлення до учнів та їх праці, запровадження принципів родинної педагогіки та толерантності. Сьогодні Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою – це найсучасніший заклад професійної освіти нового типу.

 Коледж створено наказом Міністерства освіти і науки України на виконання Указу Президента України від 24 вересня 2014 року №744/2014 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони захисту України та зміцнення її обороноздатності» з метою докорінного поліпшення патріотичного виховання, військової та професійної підготовки молоді, формування в учнів та студентів позитивного ставлення до виконання престижу військової служби та військової освіти й водночас формування професіонала високого рівня кваліфікації. 

 Особливістю навчального закладу нового типу є не лише отримання випускниками повної загальної середньої освіти, а й здобуття військово – облікових професій та спеціальностей. Випускники коледжу зможуть на пільгових умовах вступати до військових вишів, проходити службу на первинних посадах в Збройних силах України та в інших військових структурах відповідно до набутої професії, або працювати у цивільних організаціях, підприємствах, установах, тощо.

 Коледж має 6 навчальних корпусів загальною площе. 14 610 м 2. Навчальний процес відбувається у 50 модернізованих кабінетах, 4 лабораторіях, 21 навчально-виробничих майстернях. Коледж має дві бібліотеки з книжковим фондом 58024 та 46000 од.зб., два читальні зали на 15 та 20 місць, актову та конференц-залу спортивний та тренажерний зали, музей КПК ПВФП, 2 гуртожитки на 200 місць, 2 медпункти, 2 буфети, готель та навчально-туристичну агенцію та навчальне відділення зв’яку.

 В коледжі створена локальна комп’ютерна мережа, що об’єднує майже 350 сучасних комп’ютерів. Цікаво працює експериментальна учнівська телестудія, щотижня на хвилі бізнес-радіо 93,8 Fm виходить радіопередача «Ми-українці». На базі коледжу діє унікальний навчально-виробничий комплекс: навчальне відділення зв’язку, навчальне кафе-бар, постійно діюча виставка «Учні професійно-технічних училищ – киянам», де організована учнівська інформаційна служба, що надає оперативні дані про професійно-технічні заклади столиці. Контингент учнів на 1 вересня 2015 року становив 1350 чоловік.

 Ті, хто закінчив наш навчальний заклад, гідно несуть звання випускників коледжу, чимало з них стали талановитими фахівцями, керівниками виробництва, навчають та виховують молодь.

  Коледж приділяє особливу увагу плануванню кар’єри випускників оскільки розглядає це як важливу складову ефективності своєї роботи, іміджу навчального закладу. КПК ПВФП в умовах конкурентної боротьби знайшло своє місце на ринку освітніх послуг. Навчальний заклад надає можливість отримати професійну освіту, яка потрібна економіці незалежної української держави та відповідає інтересам громадян України.

Інформація про обсяги регіонального замовлення на підготовку робітничих кадрів та молодших спеціалістів на 2018 рік

Інформація про формування регіонального замовлення на підготовку обітничих кадрів, молодших cпеціалістів ПТНЗ м.Києва на 2018-2019 навчальний рік

З метою розвитку  творчих, інтелектуальних здібностей учнів, залучення їх до мистецтва живого слова, формування читацької культури в коледжі працює  гурток „Художнє слово” під керівництвом Ящука Олександра Віталійовича.

 

 

 

 

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

ПРИВІТАННЯ
до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2867
Перегляди статей
1401694

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK