1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Гирьовий хортинг

        Гирьовий хортинг є національним професійно-прикладним спортом, в якому акумульовано бойові традиції українського народу та напрацювання в галузі національного бойового мистецтва «хортинг».

        У 2009 році було зареєстровано Українську федерацію хортингу і розкрито філософію та виховну систему українського хортингу. В загальному розумінні хортинг розглядається не тільки як повноконтактна версія змішаних бойових мистецтв де навички ведення бою є лише малою прикладною складовою системи хортингу, а як спосіб життя, особливий погляд на навколишню дійсність, першочерговим завданням якого є виховання людини духовної сповненої багатим внутрішнім світом, готової до захисту Батьківщини. За роки становлення і розвитку хортинг із виду спорту з трьома спортивними дисциплінами двобій, форма і показові виступи трансформувався у національний вид спорту із додатковими розділами програми спортивних змагань: боротьба, нокдаун, „сутичка", поліцейський хортинг, гирьовий спринт тощо. Козаки за часів існування Запорізької Січі на острові Хортиця для покращення особистих фізичних та військово-прикладних якостей (оскільки в козацькому середовищі фізична сила, спритність і витривалість були у великій пошані) широко використовували різні тяжкості в процесі виховання власної фізичної культури. Серед таких засобів виховання Теорія і методика хортингу. Стрімкий розвиток воєнного мистецтва того часу потребував удосконалення військово-прикладної фізичної культури воїна. Тому, поруч із холодним озброєнням для кращого ударного враження ворога використовувалися жезли й легкі гирі. Вони в цьому випадку прикріплювалися за дужку до ланцюга або паса. Отже, термін гирьовий хортинг є інтегрованою похідною таких визнаних в Україні не олімпійських видів спорту як хортинг і гирьовий спорт і включає в себе такі розділи як гирьовий спринт, гирьовий фітнес-крос, гирьовий триатлон та жонглювання гирями (жонглерка).

        У ЛИПНІ 2017 р., у столиці Білорусі Мінську відбувся чемпіонат Європи з гирьового хортингу. У складі збірної України на престижних змаганнях виступили курсанти та викладачі нашого коледжу, які стали чемпіонами Європи.

АВТОРИЗАЦІЯ

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

ПРИВІТАННЯ
до 95-ти річчя коледжу

 

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!

Золота медаль

 

 

 

 

 

 

Бронзова медаль

Бажаємо подальших успіхів!

 

ПОГОДА

волог.:

тиск:

вітер:

Знайшли помилку?

 Виділіть фрагмент тексту
з помилкою та натисніть

Ctrl+Enter

 

QR-КОД НАШОГО САЙТУ

qr code

ЗАРАЗ НА САЙТІ

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

СТАТИСТИКА

Користувачі
2867
Перегляди статей
1401686

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Система Orphus
Copyright © KPK comunication 2018   ® All COLLECTIVE KPK